Główny księgowy

KONTAKT

Gdańsk - Dodane przez aboutyou (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Główny księgowy

Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku polskim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główny Księgowy Gdańsk

OPIS STANOWISKA:
Księgowa odpowiadać będzie między innymi za:
Kontrolę i nadzór nad poprawnością księgowań
Ewidencję dokumentów kosztowych
Sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych
Obliczanie składek na podatek dochodowy
Pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz danych dla biegłego rewidenta

ZAPEWNIAMY:
Pracę w oparciu o umowę o pracę
Stabilność zatrudnienia
Bardzo dobre warunki finansowe
Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
Profesjonalne cykle szkoleniowe

OCZEKUJEMY:
Wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu rachunkowości, finansów lub uzyskany certyfikat uprawniający do samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych, potwierdzone uprawnienia dla głównego księgowego
Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku głównej księgowej lub kierownika działu księgowości
Dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętności księgowania dokumentów źródłowych, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych i znajomość przepisów podatkowych
Dobra znajomość pakietu MS Office
Znajomość programów księgowych, najlepiej CDN
Wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem przez kliknięcie KONTAKT

z podaniem nr referencyjnego:

Główny Księgowy - Gdańsk

Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia innej oferty niż w ogłoszeniu.

Państwa dane osobowe w toku prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych będą udostępniane pracodawcom.

Mapa GdańskProfil założony około 6 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Główny księgowy

Polecane, ciekawe strony z Gdyni. Prowadzisz serwis o Gdyni lub zwiazany z Gdynia - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Artorient !Zobacz stronę Gdynia Moje Miasto !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdynia City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdyni: Sopot ogłoszenia - Gdańsk darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Bytów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję