Kasjer/ka Karwiny

KONTAKT

Gdynia - Dodane przez praca.gdansk (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kasjer/ka Karwiny

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Personel kasowy Gdynia - Elastyczne godziny pracy!
Numer referencyjny: PK/0216/GD-GDY

Obowiązki:
Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
Obsługa klienta
Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
Dbanie o czystość i porządek po zakończonej zmianie

Wymagania:
Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
Odpowiedzialność i zaangażowanie
Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem
Sumienność
Uczciwość

Oferujemy:
Umowę cywilno-prawną podpisywaną z InterKadrą
Darmowe szkolenie kasjerskie
Stawkę godzinową + premię za produktywność
Comiesięczne wypłaty do 15. każdego miesiąca
Praca w markecie na terenie Gdyni
Elastyczny grafik dopasowany np. do innej pracy, zajęć na uczelni, lekcji dziecka itp

Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Mapa GdyniaProfil założony 3 miesiące temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kasjer/ka Karwiny

Polecane, ciekawe strony z Gdyni. Prowadzisz serwis o Gdyni lub zwiazany z Gdynia - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Artorient !Zobacz stronę Gdynia Moje Miasto !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdynia City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdyni: Sopot ogłoszenia - Gdańsk darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Bytów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję