Monter-praca na wysokościach

KONTAKT

Gdynia - Dodane przez paulina.bobek (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Monter-praca na wysokościach

INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A. należąca do HRBC Group jest agencją rekrutacyjną oraz pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Certyfikat KRAZ numer 8471.

Aktualnie dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Monter wysokościowy. Monter - prace na wysokości.

Miejsce pracy: Trójmiasto
Nr. ref. PB1/10/14/TM

Opis stanowiska:

Wykonywanie zewnętrznych fasad. Prace monterskie na wysokościach. Montaż elementów elewacji zewnętrznej.

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku,
- mile widziane uprawnienia do prac na wysokościach,
- znajomość przepisów bezpieczeństwa,
- wysoka motywacja do pracy, dyspozycyjność, sumienność i dokładność,
- obsługa wiertarki, wkrętarki, flexa.

Oferujemy:
- legalną pracę na minimum 10 miesięcy, teren Trójmiasta,
- możliwość uzyskania uprawnień do prac na wysokościach,
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV.
W tytule maila proszę wpisać Nr. ref. PB1/10/14/TM

Dziękujemy za nadesłane aplikacje, informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Mapa GdyniaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter-praca na wysokościach

Polecane, ciekawe strony z Gdyni. Prowadzisz serwis o Gdyni lub zwiazany z Gdynia - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gdynia Moje Miasto !Zobacz stronę Artorient !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdynia City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdyni: Sopot ogłoszenia - Gdańsk darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Bytów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję