Niemcy mechanik maszyn

KONTAKT

Gdynia - Dodane przez kierowca (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Niemcy mechanik maszyn

Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

MECHANIK PRZEMYSŁOWY, MECHANIK MASZYN, MECHANIK-TECHNOLOG KOMPOZYTY POLIESTROWO-SZLANE (GFK)

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Augsburga

Oferujemy:
Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym
Praca na pełny etat plus nadgodziny
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
Miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1500-1600 Euro netto
Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
Pomoc w przezbrajaniu maszyn, pras ciągłych
Kontrola i nadzór w procesie produkcyjnym
Kontrola jakości
Tłoczenie elementów wytwarzanych z tworzyw sztucznych wzmocnionych włóknem szklanym (GFK)
Nadzór procesu klejenia i powlekania tworzyw sztucznych włóknem szklanym
Mieszanie żywic

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe techniczne lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
Znajomość j. niemieckiego na poziomie dobrym, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Doświadczenie w pracy z kompozytami poliestrowo-szklanymi (GFK)
Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych
Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego mile widziane
Gotowość do pracy zmianowej
Prawo jazdy, własny samochód

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim:
Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, fr etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gem dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 ber den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit spteren nderungen), ein.
oraz w języku polskim:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/1, Nr tel. 71 3438073

Mapa GdyniaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Niemcy mechanik maszyn

Polecane, ciekawe strony z Gdyni. Prowadzisz serwis o Gdyni lub zwiazany z Gdynia - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Artorient !Zobacz stronę Gdynia Moje Miasto !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdynia City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdyni: Sopot ogłoszenia - Gdańsk darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Bytów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję