Opiekun Klienta

KONTAKT

Gdynia - Dodane przez praca15 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekun Klienta

Agencja Interaktywna Noril to wiodący w Polsce dostawca usług z zakresu SEO/SEM. Sukces agencji budowany jest dzięki współpracy z najlepszymi fachowcami. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania:
min. 2-letnie doświadczenie w handlu i obsłudze klienta
praktyczna umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych
wysoka kultura osobista,
zdolność nawiązywania profesjonalnych i trwałych relacji z klientem,
znajomość branży marketingu internetowego oraz zagadnień SEO będzie dodatkowym atutem, ale nie jest niezbędna
dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet),
bardzo dobra umiejętność się językiem polskim w mowie i piśmie,
dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem, ale nie jest niezbędna
motywacja, nastawienie na rozwój i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,
duże zaangażowanie w realizowane zadania oraz skrupulatność,
umiejętność pracy w zespole,
zdolność efektywnej pracy pod presją czasu,
wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem,
udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów,
przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych i prezentacji,
negocjowanie oraz przygotowywanie kontraktów handlowych,
przygotowywanie raportów sprzedażowych,
dbanie o wysoką jakość obsługi,

Oferujemy:
pracę w jednej z największych i stale rozwijających się agencji interaktywnych na rynku (5 miejsce w 13. edycji rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej Deloitte Technology Fast 50 CE)
atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników
możliwość rozwoju zawodowego,
przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
szkolenia rozwijające umiejętności handlowe i umiejętności prezentacji usług

CV prosimy przesyłać poprzez formularz zgłoszeniowy wpisując w temacie wiadomości Opiekun Klienta.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez NORIL S.C. z siedzibą w Gdyni."

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, iż bez poniższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Mapa GdyniaProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekun Klienta

Polecane, ciekawe strony z Gdyni. Prowadzisz serwis o Gdyni lub zwiazany z Gdynia - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gdynia Moje Miasto !Zobacz stronę Artorient !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdynia City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdyni: Sopot ogłoszenia - Gdańsk darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Bytów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję