opiekunka-opiekun dla osób starszych na terenie Niemiec - praca legalna i pewna

KONTAKT

Gdynia - Dodane przez magdasi.altencare24 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia opiekunka-opiekun dla osób starszych na terenie Niemiec - praca legalna i pewna

Nadal szukasz pracy? Nikt nie odpowiada na Twoje zgłoszenia? Nie szukaj już dalej! Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Praca jest legalna, pewna i od zaraz za godziwe wynagrodzenie!

Alten Care24 to firma, której celem jest świadczenie profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie opieki na schorowanymi i starszymi ludźmi. Pozyskujemy wykwalifikowany personel Polski.

OFERUJEMY :
bezpieczną i legalną pracę w domach podopiecznych w Niemczech.
dobieramy indywidualnie miejsca pracy w zależności od preferencji i posiadanych kwalifikacji.
zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie kwota wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie z każdym Opiekunem.
poszukujemy osób doświadczonych w opiece nad starszymi lub niepełnosprawnymi ludźmi.

OBOWIĄZKI :
gotowość sprawowania podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach
proste prace domowe

WARUNEK KONIECZNY :
znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
mile widziane osoby o pogodnym usposobieniu.
oczekujemy gotowości podjęcia opieki na min. 2 miesiące.
zapewniamy wyłącznie sprawdzone miejsca pracy.

NIE ZWLEKAJ WYŚLIJ JUŻ DZIŚ SWOJE CV

Jeżeli szukasz uczciwego pracodawcy, pewnych miejsc pracy i godziwego wynagrodzenia - to jest oferta właściwa dla Ciebie!

PAMIĘTAJ, ABY NA KOŃCU ZGŁOSZENIA DOPISAĆ:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, dz. u. nr. 133 poz. 883). Informacje, które podałam w moim formularzu zgłoszeniowym, są kompletne oraz zgodne z najlepszą wiedzą jaką posiadam."

Mapa GdyniaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - opiekunka-opiekun dla osób starszych na terenie Niemiec - praca legalna i pewna

Polecane, ciekawe strony z Gdyni. Prowadzisz serwis o Gdyni lub zwiazany z Gdynia - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Artorient !Zobacz stronę Gdynia Moje Miasto !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdynia City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdyni: Sopot ogłoszenia - Gdańsk darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Bytów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję