Praca dla Opiekunki w wieku 30+

KONTAKT

Gdynia - Dodane przez danuta.altencare24 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla Opiekunki w wieku 30+

Opiekunka osób starszych w Niemczech
Alten Care 24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia wpisaną do Krajowego Resestru Agencji Zatrudnienia pod Nr 1005. Poszukujemy osób ze znajomością języka niemieckiego zainteresowanych pracą jako Opiekunka osób starszych w Niemczech .Program skonstruowany jest dla osób, które ukończyły 30 lat.
Oferujemy: - bezpłatne zamieszkanie i utrzymanie w domu podopiecznego
- bezpłatny dojazd do domu podopiecznego
-elastyczne terminy i zasady wyjazdów
- zlecenia dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań
- ubezpieczenie NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV - jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia.
Zapewniamy długoterminowe, legalne i bezpieczne zatrudnienie.
Każde miejsce pracy jest przez nas wnikliwie sprawdzane.
Proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie w wys.1300 euro.
Jeśli jesteś osobą o pogodnym usposobieniu, ze zrozumieniem i życzliwością podchodzisz do ludzi, a do tego odznaczasz się cierpliwością- ta praca jest dla Ciebie! Masz dość najniższej krajowej?
Dołącz do naszego zespołu!
Obowiązki opiekunki: - gotowość sprawowania podstawowej opieki
- wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach
- proste prace domowe

Wymagamy: - podstawowej znajomości języka niemieckiego
-doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
gotowości do podjęcia pracy na co najmniej 2 miesiące
W każdej chwili, przez 24 godz. na dobę możecie liczyć na opiekę i pomoc zespołu pracowników Alten Care 24.
Dodatkowe informacje: Tel.67 345 0960
lub SMS o treści "praca" na nr 660914660
Powodzenia!

Mapa GdyniaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca dla Opiekunki w wieku 30+

Polecane, ciekawe strony z Gdyni. Prowadzisz serwis o Gdyni lub zwiazany z Gdynia - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Artorient !Zobacz stronę Gdynia Moje Miasto !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdynia City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdyni: Sopot ogłoszenia - Gdańsk darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Bytów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję