praca dla stolarza na terenie Niemiec lub Arabii Saudyjskiej

KONTAKT

Gdynia - Dodane przez stolarz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia praca dla stolarza na terenie Niemiec lub Arabii Saudyjskiej

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat.
Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

STOLARZ budowa łodzi i jachtów, wykańczanie wnętrz

Miejsce pracy: Arabia Saudyjska lub Niemcy

Oferujemy:
Umowę o pracę na czas nieokreślony z pracodawcą niemieckim z legalnym oddelegowaniem do Arabii Saudyjskiej
Praca na pełny etat plus nadgodziny płatne dodatkowo
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne, pracodawca dodatkowo opłaca składki ubezpieczenia bezpośredniego
Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
Wynagrodzenie: ok. 2000-2300 Euro netto miesięcznie
Darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
Darmowe całodzienne wyżywienie
Darmowe przeloty do Polski co 6 tygodni.
Wizy organizuje pracodawca
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
Prace wykończeniowe przy budowie lodzi oraz jachtów.
Obsługa maszyn i elektronarzędzi stolarskich
Prace montażowe przy budowie i składaniu mebli na wymiar
Montaż elementów drewnianych (panele, dekoracje) na łodziach

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe zawodowe jako stolarz lub pokrewne - techniczne. Warunek konieczny!
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz przy wykonywaniu/wykańczaniu montażu wyposażenia na łodziach i jachtach min. 3. lata. Potwierdzone świadectwami pracy i listami referencyjnymi. Warunek konieczny!
Znajomość j. niemieckiego oraz angielskiego na poziomie komunikatywnym umożliwiającym swobodną konwersację. Znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Do przesyłanej aplikacji prosimy załączyć aktualne zdjęcie paszportowe

Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych
Prawo jazdy
Zaświadczenie o szczepieniach okresowych

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem legitymacyjnym, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe oraz zdjęcia wykonanych prac prosimy przesyłać na adres email.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim:
Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, fr etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gem dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 ber den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit spteren nderungen), ein.
oraz w języku polskim:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
nr tel. 71 3438073, kom.690204470, kom.792 785 242

Mapa GdyniaProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - praca dla stolarza na terenie Niemiec lub Arabii Saudyjskiej

Polecane, ciekawe strony z Gdyni. Prowadzisz serwis o Gdyni lub zwiazany z Gdynia - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gdynia Moje Miasto !Zobacz stronę Artorient !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdynia City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdyni: Sopot ogłoszenia - Gdańsk darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Bytów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję