Spawacz 141

KONTAKT

Gdynia - Dodane przez p.wodzka (osoba prywatna) -

Spawacz 141

Pełna treść ogłoszenia Spawacz 141

Kovo Sp.z o.o zajmuje się produkcją rurociągów i konstrukcji stalowych dla przemysłu stoczniowego, offshore, petrochemii i budownictwa.

Obecnie dla naszego Klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:
Spawacz 141

Wymagania:
- min. 3-letnie doświadczenie w spawaniu rur
- aktualne certyfikaty spawalnicze TUV lub DNV oraz pozycja HL-045
- mile widziana umiejętność spawania MIG / MAG
- komunikatywna znajomość j.angielskiego
- mile widziane VCA i BSN (sofinummer)

Obowiązki:
- spawanie rur o różnych średnicach ze ścianką o grubości >4 mm

Oferujemy:
- dobre stawki płacowe
- możliwość nawiązania stałej współpracy
- zakwaterowanie
- transport na terenie Holandii

opis dodatkowy:
- uprawnienia, skany dowodu i CV (ze zgodą na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) proszę przesyłać na adres e-mail.
- tel. 516624258, 507089835, 506167163
- kontakt od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-17:00

Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy!
Kovo Sp. z o.o.
nr uprawnień 9701

Mapa GdyniaProfil założony 11 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spawacz 141

Polecane, ciekawe strony z Gdyni. Prowadzisz serwis o Gdyni lub zwiazany z Gdynia - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gdynia Moje Miasto !Zobacz stronę Artorient !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gdynia City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gdyni: Sopot ogłoszenia - Gdańsk darmowe ogłoszenia - Malbork ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Bytów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję